Wyszukiwarka firm weselnych.

Aby znalezc interesujaca cie firme skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki w dziale katalog firm, lub wybierz firme wedlug województwa albo branzy.

Aby dodac firme do katalogu kliknij tutaj.

Reklama

uwaga AKTUALNE PROMOCJE:
Do każdego zamówienia reklamy powyżej 200 pln dajemy 50% gratis!
Kupując reklamy bannerów za 500 pln dostaniesz kolejne 100% zupełnie za darmo!
Zakupując 10,000 odsłon bannera otrzymujesz 5,000 odsłon gratis.
Zakupując 25,000 odsłon bannera otrzymujesz drugie tyle (25,000) odsłon gratis!     
reklama   Z przyjemnością informujemy, iż wysoka pozycja serwisu Weseler.pl w wyszukiwarkach, oraz nasza agresywna kampania reklamowa przynoszą zamierzone skutki. Codziennie nasz serwis odwiedza ponad 500 unikalnych użytkowników, co czyni nas jednym z pięciu najpopularniejszych serwisów tego typu w Polsce!

Oczywiście, nadal podejmujemy działania mające na celu zwiększenie ruchu na stronie, co mamy niezmierną nadzieję spowoduje, iż Państwa firma pozyska setki nowych klientów.

statystyki weseler.pl Wraz z rozwojem serwisu Weseler.pl wprowadziliśmy szereg nowych rodzajów reklamy. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę, której wybór wyróżni Państwa firmę na tle innych firm z naszego katalogu.
     
wpis   Wpis do katalogu
Cena: 99 pln/rok

Podstawowa forma reklamy na naszej stronie. To właśnie w poszukiwaniu film związanych z biznesem weselnym Internauci odwiedzają weseler.pl. Dzięki wpisaniu swojej firmy do katalogu weseler.pl masz pewność, iż przeglądają go nie przypadkowi ludzie, a osoby zainteresowanie usługami firm weselnych. Masz więc pewność, iż usługi twojej firmy dotrą do osób, które ich potrzebują, a nie do przypadkowych odbiorców.

Aby wpisać firmę do katalogu kliknij tutaj.
     
wpis   reklama weseler.pl Bannery reklamowe.
* Wszystkie ceny netto, za 1000 wyświetleń bannera.

Miejsca reklamowe w których może pojawić się Państwa reklama można zobaczyć tutaj.
     
Banner
468x60
  Banner pojawia się na wszystkich podstronach serwisu.
Cena: 20 pln*

Banner o stosunkowo niewielkiej powierzchni, umieszczony jednak w najbardziej widocznym miejscu strony. Nad menu głównym, obok logo, co powoduje, iż jest to jeden z pierwszych elementów witryny jaki ukazuje się Internaucie i którego nie da sie przeoczyć.
     
Banner
728x90
  Banner pojawia się na wszystkich podstronach serwisu.
Cena: 40 pln*

Banner o dużej powierzchni, umieszczony w środkowej części strony powoduje, iż widoczny jest zarówno od razu po załadowaniu strony, jak i po przesunięciu jej zawartości do góry. Zarówno rozmiar reklamy, jak i jej umiejscowienie powodują, iż nie da się nie zauważyć owego bannera, szczególnie, iż jest to największy element layoutu.
     
Banner
300x250
  Banner pojawia się na wszystkich podstronach serwisu.
Cena: 30 pln*

Banner tego rozmiaru znajduje się na każdej stronie serwisu, jego lokalizacja zależy od układu treści strony, jest to zazwyczaj obszar w dobrze widocznym miejscu zaraz pod obszarem "Katalog firm".
     
Banner
120x600
  Banner widoczny na podstronach serwisu (czyli wszędzie prócz strony głównej) umiejscowiony po prawej stronie witryny.
Cena: 30 pln*
     
Banner
120x120
  Banner pojawia się na wszystkich podstronach serwisu.
Cena: 20 pln*

Bannery o rozmiarach 120px na 120px umieszczane są na wszystkich podstronach serwisu i na stronie głównej. Bannery widnieją w środkowej części strony, w tym samym miejscu gdzie udostępniamy miejsce na banner 728x90.

     
wpis   Dynamiczna przewijana lista z produktami oferowanymi przez twoją firmę, każdy obrazek może być osobnym linkiem do wybranej części twojego serwisu - lista produktów pojawia się na wszystkich podstronach serwisu.
Cena: 50 pln (za 1000 wyświetleń - liczone jak za banner)

Lista ta posiada zalety bannera 768x90, z tym, iż pełni rolę przewijanej listy produktów. Idealny sposób na reklamę asortymentu sklepu, czy udostępnianych przez firmę usług itp.

Aby zobaczyć jak działa przewijany pasek kliknij tutaj.
     
wpis   Link tekstowy na stronie głównej w dziele "Firmy polecane przez Weseler.pl".
Cena: 200 pln / miesiąc

Nazwa twojej firmy, krótki jej opis (jedno zdanie) i link do profilu twojej firmy w naszym katalogu. Taka forma reklamy znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu na stronie głównej zaraz przy Wyszukiwarce Firm.
     
wpis   Opis twojej firmy na stronie głównej w dziele 'Firma miesiąca'.
Cena: 250 pln / miesiąc

Informacje o twojej firmie w dziale "Firma miesiąca" znajdą się na stronie głównej pod wyszukiwarką firm. W tej formie reklamy możesz dowolnie wybrać treść ogłoszenia i formę. Może to być skrócony profil firmy z katalogu, twoje logo, banner, lub połączenie grafiki i tekstu, link do artykułu o twojej formie itp.

Aby zobaczyć gdzie znajduje się miejsce dla tej formy reklamy kliknij tutaj.
     
wpis   Artykuł "sponsorowany".

Możesz zlecić nam napisanie (lub samemu przesłać gotowy tekst) artykułu na temat usług twojej firmy, który znajdzie się w dziale Artykuły. Tekst taki zawiera około 3.000 znaków, screeny twoich produktów/usług, w tekście zaś co najmniej 4 linki do strony twojej firmy. Poniżej artykułu podane są dane twojej firmy, identyczne, jakie możesz umieścić w katalogu firm.

Koszt umieszczenia artykułu w dziale 'artykuły': 200 pln (artykuł znajduje się na stronie w dziale 'Artykuły' przez cały okres opłaconego abonamentu).
Koszt reklamy artykułu na stronie głównej w dziele 'artykuły' umieszczonego kolo Wyszukiwarki firm: 150 pln (przez cały okres opłaconego abonamentu)
Zlecenie napisania artykułu: 250 pln (opłata jednorazowa)
     
wpis   Ranking firmy w katalogu.
Przypominamy, iż aby firma miała wyższy ranking w naszym katalogu, należy umieścić na swojej stronie internetowej link prowadzący do serwisu weseler.pl. Im więcej będzie wejść na naszą stronę przez ten link tym ranking Państwa strony będzie większy. Firmy w katalogu są sortowane domyślnie właśnie według rankingu. Wysoki ranking strony zapewnia więc firmie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jak zwiększyć ranking firmy, gdy nie posiadasz strony Internetowej lub nie chcesz umieszczać na niej link do weseler.pl?
W takim przypadku można wykupić ranking firmy. Firmy w katalogu weseler.pl są oceniane w skali 0-6. Koszt jednego 'serduszka' (1 punkt w rankingu): 50 pln. Ranking firmy jest ważny przez cały okres opłaconego abonamentu.
     
wpis   Inne formy reklamy.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na inne formy reklamy Państwa firmy w naszym serwisie. W przypadku własnych pomysłów na reklamę prosimy o kontakt - niezwłocznie odpowiemy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani którąś z oferowanych opcji reklamy, prosimy o kontakt mailowy na zgloszenia@weseler.pl lub wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego

W razie wszelkich pytań i niejasności, również prosimy o kontakt.
     
wpis   Rabaty cenowe.
Dla firm, które podejmą z nami regularną współprace oferujemy korzystne rabaty cenowe.
Aż do 30% rabatu lojalnościowego (w przypadku wykupienia reklamy od 3 miesięcy do roku) i do 50% rabatu ilościowego (przy wykupieniu kampanii 1000 pln i więcej).
     
wpis   Nie masz bannerów reklamowych?.
Zespół naszych grafików i programistów wykona dla Ciebie bannery reklamowe, które będziesz mógł używać nie tylko na naszej, ale i na innych stronach.
Koszt wykonania bannera to 150zl od sztuki (jeden rozmiar to jedna sztuka). W przypadku wykupienia reklamy za minimum 1000 pln bannery robimy gratis!
     
Cennik - podsumowanie:

Usługa (**) Główna (***) Podstrony (****) Jednostka
Wpisanie firmy do katalogu n/d n/d 100 pln/rok
Banner 120x120 tak tak 20 pln*
Banner 468x60 tak tak 20 pln*
Banner 728x90 tak tak 40 pln*
Przewijany pasek tak tak 50 pln*
Banner sky 120x600 nie tak 30 pln*
Banner 300x250 tak tak 30 pln*
Link na stronie głównej w dziale polecane firmy tak n/d 200 pln miesięcznie
Artykuł sponsorowany n/d n/d Informacje w tekście powyżej.
Umieszczenie na stronie głównej informacji o firmie, jako firma miesiąca tak n/d 250 pln miesięcznie

Legenda:
n/d - nie dotyczy
(*) Wszystkie ceny netto, za 1000 wyświetleń bannera.
(**) Usługa - rodzaj reklamy
(***) Główna - reklama widoczna na stronie głównej.
(***) Podstrony - reklama widoczna na podstronach.


     
wpis   Zamów reklamę.
Napisz nam jakie formy reklamy Cię interesują, my prześlmy Ci konkretną ofertę cenową.

Twój email:


Treść zamówienia: 
Katalog firm: Suknie Ślubne | Obrączki | Zaproszenia Ślubne | Fotografia Ślubna | Dekoracje Ślubne | Zdjęcia Ślubne | Wiązanki Ślubne | Buty Ślubne | Makijaż Ślubny | Zespół na wesele | Wideofilmowanie | Videofilmowanie | Samochód do ślubu | Organizacja Ślubów | Bielizna Ślubna | Fryzury Ślubne | Prezenty Ślubne | DJ wesele | Wodzirej wesele | Domy weselne | Sale weselne | więcej | Sklep dla zakochanych | Horoskop | Sklep z upominkami | Urzędy stanu cywilnego
Ustaw Weseler jako stronę startową | O serwisie | Napisz do nas | Praca | Reklama | Polityka prywatności | Regulamin
Copyright (c) 2008 | Weseler.pl